Yasal Uyarı

Bu web sitesi ve sitede bulunan tüm makaleler Topo Hukuk Bürosu, Topo Hukuk Bürosu’nun müvekkilleri, iş ve staj başvurusu sahipleri yararına hazırlanmıştır.

Bu internet sitesi Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları ve Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne uygundur. Sitenin kendisi, logosu ve içeriği reklam, iş geliştirme ve benzeri amaçlarla kullanılamaz. Bu web sitesine link oluşturmak da yasaktır.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler hukuki tavsiye olarak kabul edilemez. Topo Hukuk Bürosu, bu sitedeki bilgilerin yazılara ve makalelere dayanması nedeniyle hiçbir sorumluluk kabul etmez. Yer alan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olduğu garanti edilmez.

Bu sitede yer alan tüm yazılar, çalışma alanları, hukuki metinler, sıkça sorulan sorular ve cevaplar ile sitenin tasarımında kullanılan tüm grafik, tema vb. sitenin telif hakları ve fikri mülkiyet hakları Topo Hukuk Bürosu’na aittir ve kopyalanamaz. Topo Hukuk Bürosu’nun yazılı izni olmaksızın çoğaltılamaz veya kullanılamaz.

Ayrıca bilgi, istek, şikayet ve önerileriniz için iletişim sayfamızda belirttiğimiz e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.