Hakkımızda

İstanbul Barosu’na kayıtlı avukat Serdar Han Topo tarafından kurulan Topo Hukuk Bürosu İstanbul, Avrupa Yakası’nda hizmet vermektedir. Topo Hukuk Bürosu hukukun çeşitli dallarında ortaya çıkan uyuşmazlıkların çözümü, sürecin en etkili şekilde değerlendirilmesi açısından hem kişilere hem de çeşitli alanlarda hizmet veren şirketlere hukuki destek sağlamaktadır.

Topo Hukuk Bürosu Bilişim Hukuku, Ceza HukukuGayrimenkul HukukuFikri ve Sınai Haklar HukukuGöç ve Yabancılar Hukuku ve Hukuki Danışmanlık alanlarında uzman, nitelikli avukat kadrosu ile ulusal ve uluslararası müvekkillere hizmet vermektedir.

Dava yoluna ek olarak, Tahkim, Arabuluculuk, Uzlaştırma ve Müzakere gibi alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemleri noktasında da hukuki destek sunmamktayız.

Hukukun çeşitli dallarında ortaya çıkan her somut olayın niteliğine, müvekkillerimizin taleplerine, beklentilerine, sosyal durumlarına uygun düşecek şekilde özel, pratik ve yaratıcı çözümler sunmaktayız.

Karşımıza çıkan her somut olayda mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için her zaman maksimum efor ve tutku ile çalışmaktayız. Bilgi, deneyim ve kararlılığa sahip profesyonel avukatlardan oluşan bir ekip tarafından temsil edilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TOPO HUKUK BÜROSU’NUN MİSYONU:

Topo Hukuk Bürosu, kişiye özel, nitelikli hizmet ile en doğru şekilde temsil edilmenizi sağlayan, tüm hukuki çözüm yollarında hizmet veren bir hukuk bürosudur. Müvekkillerimiz ile çalışırken, onların hedeflerini, beklentilerini anlamak, mevcut problemlerin çözümünü sağlamak ve olası problemlerin önüne geçmek adına detaylı görüşmeler yapmaktayız.

Müvekkillerimiz ile yarattığımız karşılıklı güven ilişkisi büromuzun önde gelen değerlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Sürekli gelişim, nitelikli hukuki hizmet, profesyonel ekip ruhu, gizliliğin korunması, müvekkil memnuniyeti ve ileri bilgi teknolojilerini kullanma anlayışımız ile hukuk sektörünün lider hukuk bürosu olmayı hedeflemekteyiz. Bu kapsamda, misyonumuz, müvekkillerimize birinci sınıf hukuki çözümler sunmaktır.

TOPO HUKUK BÜROSU’NUN VİZYONU:

Vizyonumuz, Türkiye’nin en iyi hukuk firması ve dünyanın en iyi hukuk bürolarından biri olmaktır. Müvekkillerimizin her birinin ihtiyaçlarını özel olarak, niteliğe uygun düşecek yöntemlerle karşılayarak büromuzun saygın itibarını korumaya çalışıyoruz.

Müşterilere geniş bir yelpazede kaliteli hizmetler sunmak için uygulama alanlarımızın derinliğini genişletmeye ve yeni uygulama alanları eklemeye; müvekkillerimizin memnuniyetine yeni ve farklı yaklaşımlar getirebilecek avukatları seçerek hukuk ekibimizi büyütmeye; büromuzun hizmet kalitesini artırabilecek nitelikli, cana yakın ve yetenekli profesyoneller ekleyerek destek ekibimizi büyütmeye çalışmaktayız.

TOPO HUKUK BÜROSU’NUN DEĞERLERİ:

Topo Hukuk Bürosu olarak;

  • Dürüstlük, hayatımızın ve işimizin her alanında korumaya dikkat ettiğimiz değerlerimizden biridir. Verdiğimiz kararlarda, attığımız adımlarda ve iletişimlerimizde en yüksek ahlaki standartları korumak konusunda ısrarcıyız.
  • Yeniliklere değer verip, yaşanan gelişmeleri öğrenmek ve büyümek için sürekli olarak kendimize yatırım yapıyoruz. Büromuzu ve müvekkillerimize sunduğumuz hizmeti geliştirecek fikirleri memnuniyetle karşılıyoruz. Bu itibarla, sektörde yaşanan değişim ve gelişimleri ilgiyle takip ediyoruz.
  • Ekip çalışması ve işbirliğine değer verip kümülatif bireysel katkılarımızın sinerjisinin müşterilerimiz ve büromuz için elde ettiğimiz başarıyı yükselteceğine inanıyoruz.
  • İletişimin gücüne inanıyoruz ve bunun bir hukuk bürosu olarak başarımız için büyük önem taşıdığını biliyoruz. Bu itibarla, müvekkillerimiz ve ekibimizle duyarlı, dürüst ve saygılı iletişim kurmaya oldukça değer veriyoruz.
  • Sorumluluk bilinci önde gelen değerlerimizden bir diğeri, Bütçeleri en iyi şekilde yöneterek, ek maliyetleri azaltarak, değer katarak ve ihtiyaçları tam olarak karşılayarak müvekkillerimize karşı sahip olduğumuz sorumluluğun getirililerini karşılamaya dikkat ediyoruz. Bununla beraber, gereksiz maliyetleri azaltmak, hızlı ve verimli çalışmak ve her zaman büromuzun imajını korumak için birbirimize karşı da sorunluluk bilincine sahip olmayı önemsiyoruz.